Nasze Produkty Nasze Atuty Nasza Marka

Nasze Produkty

Za sprawą silnego zaplecza naukowego, od początku naszej działalności, testy lateksowe firmy Biomex cechowała najwyższa jakość, nowoczesność i niezawodność.

Nasze Atuty

Niewątpliwe atuty firmy Biomex to oparcie na sprawdzonych, wysoko wyspecjalizowanych technologiach, szybkie dostosowywanie się do wymagań ilościowych, jakościowych i asortymentowych naszych klientów, korzystne warunki transakcji i terminowość.

Nasza Marka

Firma Biomex istnieje na rynku od roku 1989 r. Nasza ekspansja na rynkach krajowych i zagranicznych, wskazuje na fakt iż stworzona przez nas marka może konkurować z powodzeniem nawet z największymi firmami branży diagnostycznej.

vtec2b

Nowy VTEC w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego testu diagnostycznego Lateks VTEC.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą katalogową.

Przy zakupie Zestawu podstawowego VTEC obowiązuje cena Promocyjna!


Lateks VTEC

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o. o. w celu dostosowania zakresu diagnostyki w kierunku VTEC do poziomu innych krajów europejskich opracowało nowy test lateksowy „Lateks VTEC”, umożliwiający wstępne wykrycie z bezpośredniego posiewu kału większego niż to było możliwe dotychczas panelu potencjalnych szczepów VTEC, na podstawie określenia ich przynależności do określonej grupy serologicznej. Ostateczny wynik badania można jednak wydać dopiero po określeniu chorobotwórczych właściwości izolowanego szczepu. Skład zestawu „Lateks VTEC” został ustalony na podstawie danych epidemiologicznych. Sposób wykonywania testu jest bardzo podobny jak w przypadku innych testów lateksowych firmy Biomex i zapewnia uzyskanie wstępnego wyniku badania w kierunku VTEC już po 48 h od dostarczenia próbki do laboratorium. Jest to bardzo istotne dla rokowania, w związku z możliwością ewentualnego wdrożenia odpowiedniego leczenia przeciwbakteryjnego, ograniczającego szansę wystąpienia HUS. Wykonanie testu nie wymaga też specjalnego wyposażenia laboratorium a fakt posługiwania się zabitymi hodowlami szczepów czyni oznaczenie bezpiecznym dla personelu.